Шредери

Код товару: f.U4653101

0

11 745.00 ₴

На складі

Шредер Fellowes 53C компактний, практичний і тихий знищувач для персонального використання в малому ..

Шредери

Захистити інформацію будь-якої важливості допоможуть шредери різного призначення та конфігурації. Для багатьох це слово може бути незрозумілим. Пояснимо, що це просто винищувач. Найчастіше користуються таким приладом для подрібнення паперів, але є техніка з іншим призначенням. Принцип роботи ґрунтується на механічному пошкодженні документів, щоб інформацію на них неможливо було прочитати. Це надійний захист від конкурентів та ворогів своїх архівних матеріалів. Тепер докладніше про різновиди та призначення цього офісного обладнання.


Які бувають шредери


За призначенням знищувачі можна умовно поділити на кілька груп. Класифікація допоможе визначитися з вибором необхідного для офісу пристрою. За призначенням їх поділяють на:


• Шредери для знищення компакт-дисків . Пристрій дряпає диск так, щоб з нього неможливо було рахувати інформацію надалі. У той же час подряпини наносяться у вигляді гранованих геометричних форм, і це надає диску досить естетичного вигляду. Його можна застосувати потім для якогось хитромудрого дизайну.

• Шредери для знищення кредитних карток. Принцип дії приладу ґрунтується на роботі відразу з великою кількістю пластику. За одну годину можна знищити кілька тисяч карток. У спеціальний лоток вони завантажуються одразу партією.

• Шредер для знищення паперів із скобами. Під цією категорією розуміють той самий шредер для паперу, але з посиленими ріжучими елементами, здатними подрібнювати канцелярські скоби.

• Шредер для знищення паперів із скріпками. Пристрій подрібнює папір разом із канцелярськими скріпками.


для паперу. Найпоширеніший тип пристрою, який ріже папір на елементи, що не дають можливості для відновлення документа.


Ступінь секретності


Як вибрати шредер, підкаже необхідність захисту документів. Пристрої можуть подрібнити їх по-різному. Можливість чи неможливість оновлення паперів визначає ступінь таємності. Пристрій з першим рівнем захисту подрібнює документ на лінії товщиною 12 мм, що дає можливість їх відновлення. Такі машини підходять більше для утилізації макулатури та паперових архівів. Другий рівень захисту означає, що лист буде подрібнений на смуги не ширші за 6 мм, а третій — не ширші за 4 мм. Пристрої з таким ступенем захисту використовуються для знищення конфіденційних документів.


Є й четвертий рівень таємності. Смуги, що виходять із-під ножа такої машини, не перевищують 2 мм. Для документів, що містять військову таємницю, урядові папери, п'ятий та шостий рівні таємності. Після роботи такого обладнання від документів залишається лише паперовий пил. Такі пристрої для офісу ніколи не використовуються.


Залежно від рівня секретності у шредері може бути різний тип різання паперу. Для не дуже важливих документів вибирають тип розрізу на смуги різної ширини. Поздовжні стрічки утворюються пристроями від середнього до високого захисту інформації. Моделі, в яких використовується перехресна розрізка, належать до високого ступеня захисту. Що ж до продуктивності, то поздовжній спосіб однозначно виграє.


Поради щодо вибору


Зібравши всі відгуки користувачів цього корисного та необхідного пристрою, можна дати рекомендації щодо його підбору. Спочатку офісні працівники купують недорогий знищувач документів, сподіваючись, що його потужності буде достатньо. Але перевантаження та неправильний режим роботи швидко виводять його з ладу. У процесі роботи документів з'являється набагато більше, ніж користувачі розраховували спочатку. За своєю продуктивністю устрою бувають різні. Є персональні шредери для використання не більше 20 разів на добу. Кількість листів, що пропускаються через них, не більше ста. Моделі для малих або домашніх офісів витримують до 50 завантажень на добу та до 300 документів на день. Професійні офісні подрібнювачі можуть переробляти понад 1 000 аркушів, а великі архівні моделі – до 35 000 аркушів.


У виборі офісної техніки недостатньо скористатися лише таким ціновим критерієм. Потрібно знати обсяг документообігу в офісі, щоденну необхідність знищення паперів, швидкість, з якою вони повинні утилізуватися і кількість працівників, які потребують використання техніки.