Гарантія та сервіс

Сервісне обслуговуванняВесь асортимент, представлений на сайті є оригінальним і супроводжується офіційною гарантією виробника. Гарантійне і сервісне обслуговування проводиться сертифікованими сервісними центрами.


На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 1 року до 4 років залежно від сервісної політики виробника.


Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності споживача за місцем продажу або вдома. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.


Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.


Відносно складнотехнічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.


Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом.


Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.


При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.


Всі питання по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@shpura.com.ua