Інформація про доставку

Доставка в містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Одеса, Вінниця, Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Львів, Херсон, Мелітополь та ін .:


- адресна доставка від 3000 грн - безкоштовна.

- сходи, тримери і мототехніка і ін. Товар вагою понад 30 кг і довжиною більше 70 см доставляються по тарифам перевізника.

- товар вагою від 30 кг за 1 од. - вартість цієї доставки обговорюється індивідуально.


Доставка по Україні.


Доставкою за допомогою транспортних компаній: Justin, "Нова Пошта", Укрпошта в ціну товару не входить доставка. За доставку Ви оплачуєте самі при отриманні Вашого замовлення по тарифам транспортної компанії.


З тарифами з доставки можна ознайомитись на сайті транспортної компанії. Вартість доставки в офіс компаній у різних перевізників коливається від 40 до 80 грн. за посилку. Для розрахунку вартості доставки компанією "Нова Пошта" можна скористатися калькулятором.


Терміни виконання замовлення.


Термін прийняття замовлення до виконання або відмови у виконанні і повернення грошей - 1 календарний день. Термін виконання прийнятого і передплаченого замовлення - 1 календарний день.


У разі, якщо Ви вказали доставку за допомогою транспортної компанії термін виконання замовлення продляеться на час, необхідний для доставки замовлення обраної Вами транспортною компанією.


Замовлення, прийняті після 12:00, обробляються на наступний робочий день.


При отриманні товару одержувачу необхідно мати:


- Паспорт громадянина України, або будь-який інший документ, що засвідчує особу.

- У разі оформлення вантажу на юридичну особу - оригінал довіреності від своєї організації.

- Номер декларації, що супроводжує Ваш вантаж. Номер декларації, номер рейсу, дату відправлення та доставки Вам заздалегідь повідомить менеджер нашого магазину.


Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару ми рекомендуємо здійснювати на місці - у відділенні служби доставки у Вашому місті. При наявності пошкодження товару під час перевезення вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нам!


Відправлення зберігається в відділенні протягом 5 діб з моменту надходження. Після чого відбувається автоматичне повернення відправнику без додаткового попередження.


Більш детальну інформацію про можливі способи оплати та доставки, а також, про хід виконання замовлення, можна отримати за наступними контактами:


т. +38 063 500 15 60

Email: info@shpura.com.ua